23 Temmuz 2015 Perşembe

Yorulduk Ama Açtık Dükkanımızı

,
Başlıktan da anladığınız gibi dükkanımızı açtık :) Allah utandırmasın, helal kazanç nasip etsin yarabbim başka bişey istemiyoruz.
İnşaat halinde bi dükkan tutmak ne kadar zormuş. Her gün gelip gidip "Bitti mi? Şu yapılacak mı? Elektrik, doğal gaz vs... Dükkanın temizliğinden hiç bahsetmek istemiyorum :) inşaat düşünün, düşünün :) sonra onu tertemiz yaptığınızı düşünün haa bu arada çok titiz bi eş düşünün :)
Yerleri 10 litre porçöz ile ova ova yıkadığınızıda düşünün :) Isparta soğudu iyice bide 2 günde bir yerleri yıkadığınızı düşünün :)
Sabah 8 de uyanıp evden yarım saat içinde çıkıp akşam 8-9 gibi eve pestil gibi döndüğünüzü düşünün :) Buradan hem çalışıp hem çocuğu olanlara sesleniyorum Allah yardımcınız olsun. Kızım 4 yaşında her gün bizimle geliyor dükkana, öğlen uykusu, evden yaptığım dükkana getirdiğim çorbası, kahvaltısı, çişi derken :) Hira da ayrı bi yorgunluk. Allah yokluğunu göstermesin bazen kayınvalidemgilde (Antalyada) kalıyor bi hafta burnumda tütüyor, odasına girdikçe ağlıyorum. Evlat başka :) 
 
Bu sefer dükkan telaşı demeden yollamadık Hira'yı Antalya'ya. Hem dede nine şımartıyor diye hemde ayrı kalmamak için; çünkü ağlıyorum o yokken :)
 Neyse işte başladık işe güce, yorgunluk hiç bitmiyor eve gidince bazen tam olarak işleri yetiştiremiyorum. Keçeleri, boncukları özledim ama elimi kaldıracak halim kalmadığı için bir süre ayrı kalıcam onlardan.
Şimdilik benden bu kadar, aslında faceden daha çok durum paylaşıyorum sayılır ama buraya da yazarım sık sık. Telefon ve fotoğraf makinesi doldu resim ile onları bile atacak vaktim yok pc ye.
Hepiniz kendinize iyi bakın, ara ara mutlaka yazarım hatta telefonumdaki resimleri atınca komik resimler diye paylaşımda bile bulunurum :) İyi akşamlar hepinize... Allah yardımcımız olsun...
 

0 yorum to “Yorulduk Ama Açtık Dükkanımızı”

Yorum Gönder