23 Temmuz 2015 Perşembe

Sevgili Günlük - Haziran 2015 - Hoşgeldin Ramazan

,
Ramazan geldi hoş geldi. Allah bu aylara bu günlere yine kavuştursun, mutlulukla, sağlıkla, huzurla, bereketle inşallah =)
Neredeyse 3 aydır vitamin kullanıyorum. Önce ciddi şekilde demir eksikliği çıktı. 2 ay sabah akşam demir hapı içtim. 3. ay sadece günde 1 tane içtim. Bemiks hap galiba saçlarım için. Eşimde ve bende d vitamini eksikliği de çıktı. İkişer şişede d vitamini kullandık. Ay sonu tekrar kontrolümüz var. Bakalım ne diyecek doktor.
Televizyon, bilgisayar ekranı silmek için penye bez kullanıyorum genelde. Bir çok zaman micro fiber bez aldık. Ya iz bıraktı ya biz beğenmedik silmesini.
Geçen gün eşimle Antalya Metro markete gittik. Temizlik ürünleri bölümünde bu bezleri gördük. Eşim "alalım mı"dediğinde dandik çıkıyor dedim ama bir deneyelim diye almış olduk. 
İyi ki almışız. Önce bezi bi güzel yıkamak lazım yoksa hav bırakıyor. Ama o ilk yıkamadan sonra tertemiz siliyor televizyonu, monitörü.
Yinede "alalım mı" diyen olursa almayın =) penye bezler varya onlar en güzeli. Bunları da sevdim kullanıyorum =)

Renkli bulaşık süngerlerim nasıl ama =) 
Altındaki bulaşık kurulamalık sarı bez gibi bez. Evet sırf deseni renkleri hoşuma gittiği için aldırdım eşime =) 

Babet çoraplarını eşimle beraber aldık =) Hele şu suratlı olanlara bayıldım. Ama babetle olmuyorlar. Önemi yok babetsiz de giyerim ben onları =) En baştaki pembe tam babet çorabı ama ben rahat edemedim bir türlü. Benim babetimden mi biraz göründü ben bi kafayı taktım anlamadım. 

Hastanede örgü keyfisi =) Şaka şaka ne keyfi hastanede? Canım sıkılmasın diye götürdüm örgümü yanımda. Bazı günler koşuşturmalı geçti ama baya ördüm orada.

Bunu eşim gördü kipada. Aldı hemen. Bizim minnak yavrumuz pek sevdi nesquikli matarasını =) 

Okullarda tatil oldu. Artık Hira ile etkinlik yapmamız lazım. 1 ay sonra taşınacağız. Havalar iyice ısındı. Hayırlısı bakalım. Hepsi üst üste geliyor Allah yardımcımız olsun cümlemizin =) 
Şimdilik benden bu kadar. Başka bir yazıda türlü fotoğraflarla görüşmek üzere =)

0 yorum to “Sevgili Günlük - Haziran 2015 - Hoşgeldin Ramazan”

Yorum Gönder