22 Temmuz 2015 Çarşamba

Öylesine Bildirim Yazısı :)

,
Temmuz sonundan beri yazmıyorum, yazamıyorum. Bi kaç değişiklik olacak hayatımızda onlarla ilgili araştırma, düşünme derken blog baya alt sıralarda kalıyor :/ 
 
Şu yazımda bahsettiğim tel yüzüklerden birazda nazar boncuklu yaptım. Çok severim nazar boncuğunu :) Yarın yüzüklerin resimlerini temiz temiz çekip eklerim yeni bir yazı ile.  
 
 
Daha çok yapacaktım ama telim bitti :)  Isparta'da tel satan bir boncukçu yok. Boncukçu var ama benim Antalya'dan 5 liraya aldığım bir poşet boncuğu bana 25 liraya satmaya çalışında "bi ayağımız nasılsa Antalya da oradan alırım" deyip dikiş ipi alıp çıktım. Bir yerde tek bir dükkan olanların milleti kazıklamalarına hastayım. Keçe soruyorum, var keçe metresini anasının nikahına satıyor. 
 
"Bende de aynısında var bunlar niye bu kadar pahalı" diyorum;  "ee bunlar kaliteli" diyor :P 
Haklı tabi ne desin? "Isparta da benden başka bilindik bi yer yok bende gelenlere kakalıyorum" mu desin :D 
 
Eşim artık bıktı  sürekli top top keçelerim olsun isteğimden :) ne yapayım istiyorum :) kavanoz kavanoz boncuklarım olsun, metrelerce keçelerim olsun. Hımm bişeyler yapayım ama kimsenin olmasın yine benim olsun :D Galiba aç gözlüyüm :) 
 
Ayrıca maymun iştahlıyım :( elime keçe alıyorum, tel yüzükler aklıma geliyor keçeyi bırakıp iki tel yüzük yapıyorum. Sonra aklıma kurabiye yapmak geliyor gidip yapıyorum :D 
Ağustos olmasına rağmen ramazan başladığından beri Ispartada bi serinlik var :) 
Benden şimdilik bu kadar yarın tel yüzüklerin yazısını eklerim resimli hemde :) 
Herkese hayırlı ramazanlar....

0 yorum to “Öylesine Bildirim Yazısı :)”

Yorum Gönder