23 Temmuz 2015 Perşembe

Küçük Alışveriş yazısı :)

,
Herkese merhaba. Umarım herkesin keyfi yerindedir. Beni sorarsanız aynıyım. Ama pilates ağrılarım var :) 1 hafta sonra yazısını yazmayı düşünüyorum tabi o zamana kadar dayanabilirsem :) 
Pazartesi günü Antalya'ya gittik kanal tedavim 3. seansta bitti çok şükür. Şimdilik bir sorun yok umarım sonrasında da olmaz. Dişçiden sonra Metro markete uğradık. Deterjan-şampuan yiyecek içecekleri bir çok zaman oradan alıyoruz zaten. Tabi biz Isparta'ya taşınınca burada ki İyaş dan alışverişe başladık. 3 senedir çekilişe katılıyoruz hemde baya yüklü miktarlarla ama plastik leğen bile çıkmıyor şansımıza :) Neyse işte şans yok bizde :) 
Metrodan garnier krem aldım yüz için. 2 gündür kullanıyorum şimdilik bi sorun yaşamadım bakalım 1 ayın sonunda düzenli kullanım ile cildimde ne gibi bir değişiklik olacak. 
 Bundan önce dove şampuan kullanıyordum. Ama saçımı yıkadıktan sonra sanki saçlarım hiç yıkanmamış gibi koktuğu için yeni şampuan arayışına geçtik eşimle. 3 kere 4 kere yıkıyorum banyodan çıkınca yine kafamda kötü bi koku.
*Şimdi blendax kepek karşıtı bi şampuan aldık bakalım nasıl gelecek bu.
*Duru perfüme orkide özlü duş jeli :) kokusu muhteşem. Daha önce uzun süre kullanıp bırakmıştım tekrar aldık. Bir önceki duş jelim dove marka onunda yazısı yazarım henüz bitmedi.
*Birde eşime arko nun traş losyonu. Stok amaçlı evde devamı vardı :)
*Tabi birde bol miktarda süt-peynir-deterjan-domestos-yumuşatıcı alışverişi oldu.
Fotoğrafı geç saatte çektiğim için ve aynayla cebelleştiğim için biraz karanlık çıktı kusura bakmayın.

Şimdilik benden bu kadar dün resmi bir şekilde hem spor hem diyete başladım :)
Zaten az yiyoruz ama çikolata+kahve olayını azaltsam zaten yeter bana :)
1 hafta sonra düzenli spor yaparsam yazısını yazarım.
Görüşmek üzere :)

0 yorum to “Küçük Alışveriş yazısı :)”

Yorum Gönder