23 Temmuz 2015 Perşembe

Köpüklü Nestlé Coffee-Mate

,
Kahve içmeyi çok severim. Kahvaltıdan sonra başlarım kahve içmeye, el işi yaparken, temizlikten sonra dinlenirken diye bahanelerle devam eder kahve içme isteğim :)
Aylar önce FikriMühim e üye oldum. Sonunda denemem için ilk ürün geldi :)
Hemde kahve seven birine gelebilecek en güzel paket :)

Köpüklü Nestlé Coffee-Mate

Paket süper teneke kutu :) eminim bu paketi alan bütün bayanların yüzünde kocaman bi gülümseme olmuştur çünkü kutu hem metal hem büyük :) hobiciysen at inciklerini boncuklarını :)
Şimdi gelelim kutudan çıkanlara.
Önce köpüklü süt tozunun tanıtım yazısını kopyalayalım buraya:
"Kahve kreması denildiğinde dünyanın lider markası olan NESTLÉ COFFEE-MATE’in bu yeni ürünü, dünyada ve Türkiye’de ilk kez piyasaya sunulacak. Nestlé uzmanlığıyla geliştirilmiş olan köpüklü ve ekstra yumuşak tat veren NESTLÉ COFFEE-MATE Kahve Kreması, kahvesini sütlü sevenlerin kahvesini bol köpüklü, daha yumuşak, kremamsı ve daha lezzetli bir hale getiriyor. Üstelik, süt gibi kahvenizin kokusunu ve tadını bastırmıyor; aromasını koruyor ve artırıyor."
Hemen denedim.

Şimdi yorumlarıma gelecek olursak, süt kreması kahvenin tadını bastırmadı. İçimi gayet güzel. Biz normalde Nescafe Gold kulanıyoruz ama FikriMühimden gelen classic ile denedik daha sonra Gold kahve ile denedik gayet lezzetli.
"Köpüklü" yazısına takılan çok oldu okuduğum takip ettiğim arkadaşlardan gördüğüm kadarıyla. Üzerinde "köpüklü" yazıyor diye 2 parmak köpük mü çıkması bekleniyor? Bu konuya değinmeden geçmeyeceğim.
Bence normal sıcak su ile yapılan kahveye göre gayet güzel köpüklü kahve. Makine ile yapılsa süt, sıcak su ile köpürtülüyor ama bu kahve kremasında köpük var ama çok çok köpük yok.
Zaten yazmışlar "yumuşak içim, extra yumuşak tat" diye.
Sonuç olarak ben beğendim. Eşim ve arkadaşlarımız da beğendiler. Biz tam not verdik :)


El işi yaparken en güzel an "bi kahve" zamanı :)


 FikriMühim e çok teşekkür ederim beni böyle bir kampanyaya dahil ettikleri için. Başlangıcı kahve ile yapmam ayrı keyifliydi ^_^

0 yorum to “Köpüklü Nestlé Coffee-Mate”

Yorum Gönder