22 Temmuz 2015 Çarşamba

Karışık Bildirim :)

,
 
Herkese günaydınn  :)  Bazen çok yazı yazmak istiyorum bazen de koşarak uzalaşmak :) çok dengesizim biliyorum :) 
 
 
 
Ben bloğumu açalı 1 sene oldu. Geçen sene Antalyadayken Ağustos ayında açmıştım, şimdi Ispartadayız :) Çok yazı yazmadım açtığımdan beri çok büyük boşluklar var hatta bloğumda. Arada sürekli el işleri yaptım fakat ne buraya ekledim ne de web sayfam EL İŞLERİ EV İŞLERİ ne bişey ekledim. Artık periyodik yazmaya çalışacağım vakit buldukça.
 
 
Blog açmadan önce şuan takip ettiğim hemen herkesi bir şekilde bulup yaptıklarına bakıyordum, yeni bir şeyler varmı diye :) Tabi ki hiç bilmediğim kişileride takip ediyorum şuan. Zaten garip bi alışkanlık oldu beni takip edeni bende takip ediyorum :)
 
Hobi blogları en sevdiğim. Birde cildim için başladığımız tedaviden beri yazıları burada ve burada var, makyaj bloglarını seviyorum.
 
 
Hep derim cildim öyle kapatılmayacak kadar kötü değildi ama mutlaka 1--2  sivilce olurdu hep. Bloglarda dolaşırken makyaj bloglarıda görmeye başlamamla tedaviye bi an önce başlama hissi uyandı bende. Çünkü cildime ne sürsem ya pütürlü oluyor yada sürdüğüm şeylerden o bi tane sivilce dağılıp kendine arkadaş ediniyor hemde benim yüzümde :) 
 
Neyseki tedavi sırasında o herkesin bahsettiği sivilce püskürme dönemi geçirmedim. Allahıma şükürler olsun. Tek tesellim bu :D yoksa öyle bir ilaçki bir daha TÖVBE dedirtiyor. Yüzünüze bakan anlamıyor ne kullandığınızı. Ruj süremiyorum dudaklarımın çatlak, pul pul görüntüsünü kaybetmek için. Sürüncede çok çabuk kuruyor yani ne yapsam boş. Evden çıkmadım güneş yasak diye (zaten çok gezmeyiz). Yüzüme kapatıcı bile sürmüyorum şuan tertemiz bi yüzüm var MAŞALLAH :D 1 ayda başka sorun çıkmazsa bitti gitti işte tedavim.
Konudan konuya atlıyorum bende :) 
Makyaj bloglarından bir çoğu kullandığı ürünlerle tertemiz cildinin resmini koyuyorya beğeniyorum genelde yapılan abartısız sade makyajları. 
Ama sivilceli cildine makyaj yapanı gram anlamıyorum. "Git önce yüzünü tedavi ettir" diye silkeleyesim geliyor :) Ben bir kaç sivilce için bu ilacı kullandım, hatunun yüzü sivilceli, izleri derin yinede makyaj yapıcam diye paralıyor yüzünü.  Tedaviden 1 ay sonra anladım cildimizin  ne kadar bakım istediğini. Nemlendirmeden, bol su içmeden olmuyor kesinlikle. Şuan ne sürsem cildime zemini temiz olduğu için iyi görünüyor. Hatta hiç bişey sürmediğim halde bir kaç şey almışlığım ve sürekli makyaj için fırça araştırmalarım devam ediyor :)
   
 
Gelelim başka bir konuya. ÇEKİLİŞLER
 
Bloğumu açtığımdan beri katıldığım çekiliş 3 ü geçmez. Her çekiliş yazısını okurum kazanan genelde, çekilişi yapanın arkadaşı olur. Gerçekten başkasına çıkan çekilişler var ama genelde göze batan durum bu bence. 
 
Çekiliş kazananı açıklanıyor "çok sevdiğim bilmem ne kazandı,güle güle kullan" tesadüf ise bu kadarı baya fazla çünkü. Niyeyse o hediyeler hiç yabancıya gitmiyor :) Çok şanslı değilimdir zaten, eşimle acayip şanssızlığımız var bu tür konularda. Hediye olan bişey girmez bizim eve. İlla parayla alırız :D Elalem nasıl kazanıyor anlamıyorum :)
 
 
 
Motorumuz var mesela, Arkaya çanta alıyoruz kutudan çanta fabrika çıkışlı kırık geliyor. Yani belli fabrikanın ambalajı sapasağlam ama bizimki kırık :) geri gönderip yenisini bekliyoruz, neyseki onda sorun çıkmadı :) Kafamı toparlayım yazarım bi ara bu tür şanssızlıklarımızı :) 
 
Neyse bu kadar yeter.
 

0 yorum to “Karışık Bildirim :)”

Yorum Gönder