22 Temmuz 2015 Çarşamba

Isparta'dan Gezmeler Tozmalar

,
Herkese merhaba :) Geçen ramazanda Antalya'daydık bu ramazan Isparta'da :) İnsanoğlu kuş misali diye boşuna dememişler. Oruç için bu gece kalkılacak. Allah yardımcımız olsun, dualarımız kabul olsun AMİN  :)
 
 
 
Havalar iyice ısındı Isparta'da. Akşam 8 gibi yürüyüş yapıyoruz eşim ve kızımla birlikte. Hem güneş bana yasak cildim için tedavim sürdüğünden (tedavi yazım için tıklayın) hem de ne eşim nede kızım güneşte duramıyorlar sıcaktan. Güneş gidince biz evden çıkıyoruz.
Hafta sonu pikniğe gittik. Yeni bir yer keşfetmiş olduk ama iki gündür kulaklarımız ağrıyor rüzgardan.
Isparta-Ayazmana diye bir yer. Yamaca doğru bir sürü banklı oturma yerleri var. Hem hafta sonu hem de havaların artık güzel olmasından dolayı herkes kapmış aşağıdaki yerleri onların yüzünden gittik en tepedeki yerlere rüzgara karşı oturduk. Akşam 7 olunca da başka yer aramadık.
Güzelce pikniğimizi yapıp GÖKÇAY diye başka bir piknik-eğlence alanına gittik çay içmeye. Gökçay uğrak mekanımız zaten. Hem park var hem de çay bahçeleri. Hira için zıp zıp ve şişme balon var, bizde karşısında oturup çay içiyoruz ehh yetiyor Allaha şükür daha ne olsun :)
Gittiğimizde hiç resim çekmediğimi fark ettim, her hafta sonu gidiyoruz en yakın zamanda gittiğimizde çeker eklerim. 
 
Gezmeyi dolaşmayı pek sevmiyoruz, bizim için serin bir yer olsun yeter. Yorulunca dinlenecek bir yerler olsun.
İyaşa gidiyoruz alışveriş için içerisi yanıyor bu havada. Kimse demiyor mu "açın havalandırmaları" diye? Yada onca çalışan hiç mi terlemiyor? Klimaları ne zaman açacaklar merakla bekliyoruz...
Güzelce içimi döktükten sonra bir sonraki yazım "ojelerim" olacak. Resim çekmeye gidiyorum ben :) 
 
Herkese güzel bir hafta diliyorum...

0 yorum to “Isparta'dan Gezmeler Tozmalar”

Yorum Gönder