23 Temmuz 2015 Perşembe

Gratis ve Watsons Alışverişim :) #2 bol resimli :)

,
Bir önceki yazımda lafı çok uzattığım için resimleri o yazıya eklemedim. çünkü iyice uzayacaktı. Zaten merak ediyorum sonuna kadar okuyan oldumu :) Bayadır yazamıyorum dükkan işlerinden, halen ara ara gelip giden tamirci,tadilatçı olduğundan ya sürekli bişeylerin üstünü kapatmakla yada temizlemekle geçiyor zamanımız. Tamam tamam bazende karı-koca oyun oynuyoruz pc de :)
Neyse hiiç lafı uzatmayayım. Önceki yazımda belirtmiştim makyaj yapmadığımı ama bu saatten sonra kendim  için öyle bişey söyleyemem :) hepsini kullanmayı düşünüyorum :)
Bi rimel bi ruj yeter derken şu resimdeki her şeyin gerekli olduğu kanısına vardım :) hep kozmetik bloglarında ki kızlar yüzünden :)
Aldıklarımın genel görüntüsü bu;
 Bunları gratisden;
Bunlar da watsonsdan;
Benim normal zamanda kullandığım malzemelerim aşağıda resimdekiler;
Siyah göz kalemleri içinde en iyisi bence bu. Yumuşacık ucu ve kesinlikle ağlasanız da çıkmaz :) denedim yani :) Makyajımı temizlerken her şey çıkıyor da bir bu çıkmıyor gözlerimden. Ve rengi tam anlamıyla siyah. Tavsiye ederim beğenerek kullanıyorum ben.Bittikçe de alırım.
Pastelden önceki bayram bu ruju almıştım. Bi gün kızımla oturduk benim çantamı düzenliyoruz aa bi baktım almış ruju tırnaklıyor :D rengine bakacakmış :)  zor aldım elinden ruju ve anında lafı yapıştırdı "paylaşmayı bilmiyosun anne" diye :)
Bu da avonun "lacy mauve" isimli ruju. Bunu 7 yıl görmediğim lise arkadaşım bana misafirliğe geldiğinde getirmiş. İlk bakınca beğenmedim rengini çünkü ben pembe tonlarını sevmem. Çok koyu değil ama hafif bordo gibi rujları ssverim ama buna bayıldım. Çok tatlı bi rengi var.
Sonuç olarak dükkana getirdiğim kadarıyla bendeki malzemelerin şimdilik özeti bu kadar :)
Bir sonraki yazımda görüşmek üzere...

0 yorum to “Gratis ve Watsons Alışverişim :) #2 bol resimli :)”

Yorum Gönder