23 Temmuz 2015 Perşembe

"EVET" Diyeli 5 Sene Oldu =)

,
2009 yılı 13 şubatta evlendik biz :) geriye dönüp bakınca kocaman 5 yıl geçmiş. Şöyle bi gözden geçirince evliliğimizi Allah'a şükürler olsun çekirdek aile olarak sağlıklı mutlu huzurluyuz. Her ailede olduğu gibi 3. şahısların yüzünden bütün üzüntülerimiz :(
Umarım bundan sonra onlarsız güzel bir hayatımız olur. Daha nice senelere ^_^
Şimdi 4 yaşında bir kızımız var dünya tatlısı. Asla fazlada gözümüz yok bize yetecek kadar bi hayat fazlasıyla işimizi görür :)

Eş seçiminin ne kadar önemli olduğunu evlendikten sonra öğrendim. Ya şu an gözlerim dolu dolu yazıyorum içimde güzel bir mutluluk. Allah herkesin gönlüne göre versin.
Zamanla eşler birbirine benzer derler ya aynen öyle :) huyumuz suyumuz pek farklı değildi ama tabi ki herkesin kendine göre bir karakteri var. Bunlar değişmiyor elbet. Sadece zamanla birbirini tanıyınca neye nasıl tepki verdiğini görüyor ona göre davranıyorsun. Garip bir uyum oluyor evde. Nasıl anne çocuğunu tanıyorsa aynı şekilde yıllar geçtikçe de eşini tanıyor :)

İnternette bayadır görüyordum sevgili kitabını. Baktım hazırları olduğu gibi kendininde hazırlayacağı kitaplar var. Şöyle bir bakayım kapatırım derken 64 sayfa hazırlamışım :)
Yarısı karikatürlü yarısı bizim resimlerimizden oluşuyor. Gayet hoş, komik, bütün anıların gözünde canlandığı bir kitap oldu.
3 resim ile idare edin bir çok fotoğrafımızı eklediğim face e bile aynılarını ekledim diğerleri özel ^_^


Birde yarım sayfalık kendimce duygusal bir kaç satır yazdım. Tabi bizim kitap biraz komik olduğu için duygu dolu okunmuyor o satırlar. 
Sonuç olarak eşim beğendi. Gerisi de önemli değil. Hatta haftasonu kayınvalidem ve kayınpederime göstereceğiz :) Eminiz onlar da çok beğenecek :) 
Bizim ufaklık bile resimlere bakıp eğlenir =) 

Arada sırada unutmadan çalışma anı fotoğrafları vs. paylaşıyorum. Bazen bir bakıyorum işin yarısına gelmişim fotoğraf falan yok ortada :) 
Zaten makineyi elime alınca bir yavaşlık habire deklanşör sesi geliyor :) 
Bu arada battaniye örmeye devam. Her gün 3-5 motif örüyorum. 15 tane motif var onları bu gece birleştiririm yarın da güncel bir battaniye yazısı gelir :) 
Görüşmek üzere..

0 yorum to “"EVET" Diyeli 5 Sene Oldu =)”

Yorum Gönder