22 Temmuz 2015 Çarşamba

DIY 20 - Oje organizer, ojelere çözüm :)

,
Kızım 3,5 yaşında ve o yaştaki diğer kızlar gibi o da meraklı süs, oje, takı ne bulursa :) Bu oje organizerini geçen sene yapmıştım, ne yazık ki taşınırken nakliyeciler söküp attılar. Şuan ojelerim çekmecemin içinde duruyor.
Geçen sene Hira haliyle 2,5 yaşındaydı ve daha az anlayıp dana çok kaçırıyordu ojeleri bu sene çekmecede olmasına rağmen ellemiyor kızım ojeleri çünkü onları kocaaamaaann kız olunca ona vereceğim diye biliyor :)
Web sitemde geçen sene yayınlamışım anca sıra geldi bloğa artık ihmal yok :)
Gelelim ne yaptığıma; Kullandığım malzeme geçen sene bolca yediğimiz dondurmaların kutuları temiz olunca ve kapaklı olunca bişeyler yaparım dedim ama oje için kapaklı kullanım olmazdı bende kapaklarını kestim.
 
O zamanlar hobiye, kutu kaplamaya yeni başladığımdan fazla malzemem yoktu :) üzücü bir durum bakmayın güldüğüme. Şimdiki malzemelerimi yada evin, odanın halini görseniz ooooo sığamıyorum hiç bir yere :) Neyse kutuları grapon kağıtla kapladım hem yatak odam da siyah.
 Sıcak silikon tabancası ile tuvalet aynamın üzerine yapıştırdım. Ojeler ağır gelir diye korkuyordum ama silikonlayınca baya sağlam oldu.
 Karşıdan bakınca aşağıdaki gibi görünüyor
Bunlarda son hali :)
 
Dediğim gibi bunları geçen sene yapmıştım şimdi ojelerim çekmecede duruyor. Çok işime yaradı ta ki nakliyeciler gelip bir çırpıda sökene kadar. Neyse umarım birilerine fikir olur en azından çocuklu bayanlar için ideal :) Görüşmek üzere....
Yorumlarınız ve fikirleriniz benim için önemli....
   

0 yorum to “DIY 20 - Oje organizer, ojelere çözüm :)”

Yorum Gönder