30 Temmuz 2015 Perşembe

Blogger İle Tekrar Merhaba =) 30.07.2015

,
1 aylık gereksiz bir aradan sonra merhaba =) 
Bloğum artık www.elislerievisleri.com olarak yeniden bloggerda. 
Tekrar blogger a geçme sebebim sağ tarafta bulunan "takip et" butonu. Tıklayıp takibe alın bakim =) 

Daha önce wordpress kullanıyordum. Kullanıcı paneli hayli yavaştı. Blogtan bir tıkla takip edemiyorlar diye eşimin başının etini yedim. Hatta boşuna takipçi gelmiyor diye yazmayım demeye başladım kendi kendime. 
Eşim sağolsun birini buldu ve siteyi wordpressden bloggera taşıttı. Çok şükür kaybım olmadı. Eşim zaten sağlam iş yapar =) 
Şimdi bütün mazeretlerim ortadan kalkmış durumda  ^_^ 
Bana kalan bloğuma düzenli yazı girip takipçilerimi arttırmak.

Önümüzdeki 2 hafta içinde Antalya içinde tekrar taşınacağız. Bu eve Ekim'de taşındık ve kışın bütün kapılardan ve pencerelerden eve su girdi. Eşim pencere kenarlarına silikon çekti ona rağmen kışın rahat edemedik bu evde. 
Binada sıfır bina, yeni yapılmış ama dış izolasyon diye bir şey yok. Muhtemelen dış cephe boyası bile kötü ki yağmur yağınca evin bütün Duvarları su emdi, kabardı, küflendi. Bir kış daha bu evde tam bi kabus olur bizim için. 
Zaten ev sahipleri yapmaları gereken şeylerde bile geri çekilip "ne yaparsanız yapın, kiramı verinde" modunda olduğundan kalmak istemiyoruz. 
Ama en büyük etken duvarların ıslanması, içeri su girmesi. 

İnşallah yeni taşınacağımız ev düzgün olur. Komşular edepli olur, sıkıntı çıkmaz. 
Çünkü üst komşunun aşağı örtü vs. silkelemesi, akıta taşıra balkon yıkaması, bağıra bağıra balkonda durmaları baya sinir bozucu. Hele ki saygısız, düşüncesiz insanların olduğu yere Allah kimseyi düşürmesin.

Şimdilik benden bu kadar. Yazılarımı düzenli yazacağım yoksa eşime iyice mahçup olurum =) 

Beni takibe almayı unutmayın, görüşmek üzere =) 

2 yorum:

  1. Tekrar hoş geldiniz. Blog listemde çıkıyorsunuz ama tekrar takibe almak gerekiyor galiba. çok sevindim. Hayırlı olsun. İşlerinizde Allah kolaylıklar varsin

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Eski blog adımla tekrar geldiğim için listede eskisi çıkıyor olabilir. Takibi bırakıp, tekrar takibe mi almak lazım bilmiyorum :) Çok teşekkür ederim :) Hoş geldiniz :)

      Sil