22 Temmuz 2015 Çarşamba

Bayram Sonrası Bildirimi :) Temmuz 2015

,
Herkese merhabalarrr. Son yazımın üstünden 8 gün geçmiş. Tel yüzük müptelası oldum adeta, yapıyorum satmak istiyorum satamıyorum, artık eskisi kadar takmıyorum. Satılmasın :) evde keçe yığını var ama olsun...
Neyse tel yüzükleri ertesi gün ekleyeceğimi yazmışım. Nerden yazdım bilmiyorum günlerdir içime dert oldu. Bayram girdi araya, bayram bitti yorgunluk girdi :)
Liseden beri görmediğim (7 sene oldu görmeyeli) kız arkadaşım geldi misafirliğe :) bi garip oldum çocuk gibi heyecandan kahvaltı bile yapmadım. Eli ayağına dolanan biri değilimdir ama yiyemedim bişey. Neyse arkadaşım geldi 4-5 saat kadar oturduk. Oturduk sohbet ettik denmez. Konuşucak neler biriktirmişiz, ben evliyim ve çocukluyum o ise bekar :) "hiç değişmemişsin" dedi. Kardeş gibisiniz dedi. Kızım 4 yaşında ben 24 :) minyon tipli biriyim işte, kızımda baya kilosu falan yerinde kilolu değil ama topak topak yanakları var mesela :) 
Arkadaşımın adı Aslı. 3 sene beraber okuduk lisede en samimi arkadaşımdı, huyumu suyumu hobilerimi bildiği için incik boncuk getirmiş bana, saçım dökülüyor diye bişeyler getirmiş, bi kaç kozmetik. Bende ona yaptıklarımdan hediye ettim. Yüzük, telefon kılıfı, vs....
Fincan takımı almış çok hoş bi hediyeydi :)
Kızıma bi kaç tane boyama defteri. Hira'ya alınacak en iyi hediye. Gelmeden önce "ne alayım" diye sordu. Evde bebek, oyuncak, lego, yapboz bol miktarda var. Bu aralar boyama yapmaya taktığından "boyama defteri al bari" dedim :) Neyse kızımızında gönlü oldu :)  Güzel bir gün geçirdik :)

0 yorum to “Bayram Sonrası Bildirimi :) Temmuz 2015”

Yorum Gönder