22 Temmuz 2015 Çarşamba

Aldıklarım ve yaptıklarım 1

,
Antalya'ya gitmiştik geçen hafta. Havalar müsait oldukça gidip geliyoruz. Allah kısmet ederse daha çok gidip geliriz :) Yaza hasret kaldık bu sene nedendir bilmiyoruz ama.
Antalya da gezecek yer çok. Isparta da biraz sıkılıyoruz. Oraya gitmişken de evde durmuyoruz pek.
Bauhaus açılmıştı geçen sene Antalya'ya oradayken bir türlü gidemedik. Isparta'dan gezmeye gittik Bauhaus a :)
  Biz genelde eşim ile dışarı çıktığımızda yapı marketlere gideriz. Koçtaş, banio, bauhaus, ve bilgisayar mağazalarına gideriz. Bir bayan olarak eşimle saatleri geçiririm, reyonlarda balata spreyi, araba kokusu, hırdavat, silikon tabancası vs bakarken zaman nasıl geçer anlamayız. Bir çok kadın eşini hırdavat bölümüne atıp kendi başka bölümlerde gezer. Ben eşim olmadan gezmem o ben olmadan gezmez canım benim :)
Bauhaus açıldı demiştim ya karşısında da kocaman bir AVM (ERASTA)içinde bütün markalar var ve ikisi karşı karşıya iki bina. Eşimi bırakıp alışverişi seçmediğim için ikimiz birlikte eğlene eğlene bauhaus a girdik :) Fark ediyoruz ki yapı markete gittiğimizde evde olan her şeye bir daha bakıyoruz :D neden bilmiyoruz. Tıpkı alışverişte bizim defalarca baktığımız ayakkabı, kıyafet gibi :)
  Zımba makinesi aldık. Aslında başka bişey beğenmiştik ama makine başka marka zımba atmıyor. Eee bulamazsak ne olacak? Bizde her zımba telinin uyduğu bir makine aldık.
Kuşgözü denen bir alet var keçeden yaptığım anahtarlıklara delik açmak için. Neden bilmeyiz reyonlarda hep beğendiğimiz o grubun en pahalısı olur. Kuşgözü içinde başka bir şey bulduk ama biz yine her zımbayı basanı aldık :)
Takım çantalarının olduğu yerde de bölmeli bi çanta bulduk. Küçük alsam yetmeyecek 2-3 tane alsam kalabalık olacak. Bölmeli ve birbirine karışmadığı için bunu aldık.
Büyüklüğüde öyle abartı değil masada elimin altında duruyor şuan.
Hımm birde telden takı yapmaya sardım bu aralar. Daha çok acemiyim ama olsun 4 renk tel aldık birde kıvırmak için kargaburuna benzeyen küçük bir zımbırtı.
Aldıklarımızın genel görüntüsü;
Bunlarda yaptığım bir kaç yüzük;


Başka bir yazıda görüşmek üzere....

0 yorum to “Aldıklarım ve yaptıklarım 1”

Yorum Gönder