23 Temmuz 2015 Perşembe

Aknetrend Tedavim 3

,
Cildimdeki pürüz, burnumun üstündeki minik tıkanmış gözeneklerden bunaldığım için gittiğimiz cildiye doktoru sayesinde tanıştığım aknetrent den görmediğim zarar kalmadı. Neyse kii 1 ay kaldı.
Çok zorlu bi süreç aslında tedavi aşaması; dudaklarım kuru, yarılmış, yüzüm pul pul dökülüyor. Eklem ağrısı inanılmaz derecedeydi neyseki doktor ilacı yarıya indirdiğinden beri eskisi kadar mıymıylanmıyorum "ağrım var" diye.
İlacın en büyük yan etkisi ise gözlerimi bozması :( 1 ay kaldığı için bırakamıyorum. Bırakırım aslında ama almam gereken dozu almadan bırakmayacağım. Olan oldu zaten, eskiden uzaktaki yazıları vs. okurdum. Şimdi tv ile aramda 2 metre var ve bir çok yazıları okuyamıyorum. Başta emin olamadım ama evet gözümü bozdu bu ilaç. Neyse 1 ay kaldı Allah yardımcım olsunda başka ahraz olmadan bitireyim şu ilacı :D 
İlacı Haziranda gittiğimde doktor yarıya indirmemi söyledi, iyiki indirmişim bel ağrılarım hafiflemişti ama 1 hafta önce kutya baktığımda bir kutu kaldığını gördüm. Yani 30 ilaç, her gün bir tane alınca  30 günde bitecek .Dur dedim eşimin deyimi ile KENDİ KENDİME FİKİR ÜRETTİM :)
Ve dedim iki tane içeyim eskisi gibi ne olacak ki hemde 15 günde biter. 1 ay nerdee 15 gün nerde...
İçmez olaydım hergün 2 tane. O beni kıvrım kıvrım kıvrandıran bel ağrısı geri geldi, dudaklarım öyle kurudu ki birden bire gözlerime inanamadım hemen bıraktım zaten neyse ki 2 gün içmiştim ama 1 haftadır o pis bel ağrısını çekiyorum. Bel ağrısı da değil tam olarak omurilik ağrıyor boydan boya.
Neyseki az kaldı artık.  Bi sonraki yazım tedavinin bittiği zamana denk gelsin. 


Görüşmek üzere :)

0 yorum to “Aknetrend Tedavim 3”

Yorum Gönder